Home

    You are here

    • Jesteś tutaj:
    • Home > Dokumenty i wizy

Formalności wizowe, pozwolenia na pracę w Polsce, nostryfikacja dyplomów

Dokumenty, dyplomy, zaproszenia, wizy...

Nasza ukraińska filia w Kijowie oferuje wszechstronną pomoc w przeprowadzaniu formalności wizowych - w tym także tych związanych z zaproszeniami. Z kolei nasi adwokaci w Polsce zajmują się pomocą przy nostryfikacji zagranicznych dyplomów i świadectw bądź certyfikatów zawodowych w Polce.

Kwestie pozwoleń na pracę w Polsce. Traktowanie indywidualnie każdego klienta jest podstawą naszej działalności, dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali w naszych placówkach kompleksową, profesjonalną i satysfakcjonującą ich obsługę. Kierując naszych kandydatów we wskazane miejsce pracy nie możemy nie interesować się także przebiegiem i trybem samego procesu zatrudnienia we wskazanej firmie bądź u pracodawcy prywatnego. Jedną z kluczowych kwestii w przypadku cudzoziemców nie bedących obywatelami Unii Europejskiej, a zamierzających podjąć pracę w Polsce jest kwestia pozwolenia na pracę. Także w tym aspekcie służymy Państwu pomocą.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w jakichkolwiek formalnościach wizowych, kwestiach zaproszeń do pracy, pozwoleń na pracę, bądź jesli chcą Państwo nostryfikować posiadane dyplomy czy certyfikaty - serdecznie zapraszamy do nas, można klikanąć zakładkę Kontakt i napisać lub zadzwonić do nas