Home
    • Jesteś tutaj:
    • Home > Poszukujący pracy

Osoby poszukujące pracy stałej lub dorywczej

Szukasz pracy?

Witamy na stronie Y4y.pl – najlepszej agencji zajmującej się kontaktowaniem osób poszukujących zatrudnienia z atrakcyjnymi pracodawcami. Osobom pragnącym podjąć (bądź zmienić dotychczasową) pracę oferujemy wszechstronną pomoc w osiągnięciu wyznaczonego celu. Jesteśmy w stanie przeprowadzić kandydata przez cały żmudny proces poszukiwania satysfakcjonującej pracy, redukując do niezbędnego minimum związane z tym stres, koszty, oraz po ludzku rzecz ujmując – najzwyklejsze zmęczenie.

Posiadamy naprawdę bogatą ofertę interesujących miejsc pracy – przede wszystkim w Polsce, ale również i w innych państwach Europy, takich jak Niemcy, Anglia, Irlandia, Francja, Belgia, Holandia, Włochy czy w kraje skandynawskie. Obok pośrednictwa w znajdowaniu stałej pracy w pełnym wymiarze czasowym – co jest naszą główną dziedziną działalności – zajmujemy się również w kierowaniu naszych klientów do prac sezonowych lub krótkoterminowych. W sezonie wakacyjnym pomagamy studentom lub osobom jeszcze uczącym się podejmować pracę zarobkową specjalnie dla nich przeznaczoną, połączoną na ogół z możliwością poznawania nowych miejsc, kultur na terenie Europy, dając jednocześnie możliwość praktycznej nauki lub doskonalenia języków obcych, oraz odbywania interesujących praktyk i stażów.

Skorzystaj z menu po lewej stronie w celu zapoznania się z naszą ofertą.

Jeśli szukasz więcej szczegółowych informacji (związanych na przykład z kwestiami prawnymi, w tym z prawem pracy czy prawami imigrantów), znajdziesz je w sekcji Zawartość (menu po prawej stronie)

Zagadnień z zakresu podatków szukaj klikając zakładkę Podatki w Polsce.