Home

    You are here

    • Jesteś tutaj:
    • Home > Język Polski

Nauka Języka Polskiego

Nauka języka Polskiego dla naszych klientów

Oferujemy kursy językowe dla rosyjskojęzycznych kandydatów do pracy w Polsce. Doświadczeni lektorzy i nauczyciele prowadzą kursy dla naszych klientów chcących poznać język polski. Proponujemy kursy o różnym stopniu zaawansowania, tak dla osób zupełnie nie znających języka polskiego, jak i dla tych, którzy chcą udoskonalić już posiadane umiejętności.

Jak ważna jest znajomość języka na rynku pracy nikogo chyba nie trzeba przekonywać. Dla wielu Pracodawców jest to jeden z podstawowych warunków zatrudnienia danej osoby - przynajmniej podstawowa znajomość języka polskiego!

Przemyślane pod kątem możliwości podstawowej komunikacji szkolenia językowe dla osób chcących pracować w Polsce są niezwykle pomocne. W małych, 4-6 osobowych grupach kandydaci szybko przyswajają sobie podstawy języka polskiego, co nie tylko ułatwia znalezienie i podjęcie pracy, ale również pozwala na unikanie niepotrzebnego stresu związanego z utrudnioną komunikacją także w życiu codziennym. Dobra znajomość języka daje poza tym nadzieję na awansowanie w pracy i ogólny rozwój kariery.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y nauką języka polskiego kliknij zakładkę Kontakt i napisz lub zadzwoń do nas w tej sprawie.