Pусский
Y4y Polska - O nas  

Y4y jest korporacją dwóch przedsiębiorstw - udziałowców: Polskiego i Ukraińskiego.

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, działającą w Polsce i w Europie (przede wszystkim w Unii Europejskiej). Obsługujemy obywateli polskich jak i cudzoziemców, naszych klientów kierujemy do pracy w kraju jak również w innych państwach UE.

Zajmujemy się szczególnie organizacją zatrudnienia i promocją na polskim rynku pracy osób pochodzących z tzw. "świata rosyjskojęzycznego", czyli głównie mieszkańców byłych republik radzieckich. Odkrywamy przed polskimi i europejskimi przedsiębiorcami ogromny potencjał ludzki drzemiący w pracownikach ze wschodu Europy, jak również rosyjskojęzycznych mieszkańcach środkowej Azji, Kaukazu czy Zakaukazia. Naszym Partnerom oferujemy cały wachlarz doskonale wykształconych specjalistów z wielu (w tym także tych niezwykle rzadkich i elitarnych) branż, jak również pracowników fizycznych do prostych, często ciężkich prac. Tysiące robotników, inżynierów, budowlańców, informatyków, lekarzy i wielu innych specjalistów wszelkich zawodów zawierzyło nam na swojej drodze do znalezienia atrakcyjnej pracy, a w konsekwencji do poprawy swojej sytuacji życiowej i osobistego rozwoju.

Dołącz do nas, jeśli jesteś pracodawcą lub jeśli poszukujesz pracy - Y4Y to właściwy wybór. Niezawodny partner na trudne czasy!